Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Staňte sa súčasťou MMG Barbers! Hľadáme ambicióznych Barberov s vášňou pre strihanie a zákaznícky servis.

MMG Barbers

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.04.2024
900 - 3 500 EUR/mesiacOdmeny z predaja produktov značky MMG Barbers

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- Vašou hlavnou úlohou bude vytvárať jedinečné a kvalitné účesy, starať sa o úpravu brady a styling pre našich klientov, čím zvýšite ich sebavedomie a dobrý pocit.

- Za úlohu budete mať zabezpečiť kvalitný zákaznícky servis, ktorý zanecháva pozitívne dojmy a pridáva hodnotu k našej značke.

- Dôležité budú aj konzultácie s klientmi a následne tvorba účesov/úpravy brady, ktoré budú prispôsobené potrebám a profilu klienta.

- Barber má na starosti aj dodržiavanie čistoty a poriadku v barbershope.

Pracovná doba:

- Flexibilná pracovná doba prispôsobená potrebám barbershopu a zákazníkom

Staňte sa súčasťou najväčšej a najsilnejšej siete panských holičistiev na Slovensku v merítku počtom rezervácií a veľkosti tímu

- U nás nájdete vypracovaný kariérny rast, ktorý vám umožní posúvať sa vpred a rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti.

- Okrem vašej mzdy sa môžete tešiť aj na odmeny na základe tržieb a predaja produktov.

- Chceme, aby naši zamestnanci boli vždy na najvyššej úrovni, preto prispievame minimálne do výšky 50% zo sumy na workshopy a barberské súťaže.

- Snažíme sa byť nielen kolegovia, ale aj priatelia, preto organizujeme spoločné teambuildingy

- Navyše, ako člen MMG Barbers získavaš zľavu na nákup oblečeniaa obuvi u známej streetovej značky, ako aj na nákup barberskej kozmetiky a príslušenstva u rôznych značiek

- Ak plánujete kúpu nehnuteľnosti, radi vám pomôžeme s hypotekárnym poradenstvom

- Ako súčasť našej tímovej kultúry vám ponúkame príjemné, čisté a priateľské pracovné prostredie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Barbier, Holič, Kaderník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pracujte ako Barber v MMG Barbers!

- Hľadáme pracovitých a vytrvalých Barberov.

- Precíznosť a spoľahlivosť sú pre nás kľúčové.

- Vzdelanie v oblasti strihania

- Komunikatívne a priateľské vystupovanie je pre nás dôležité.

MMG Barbers je značka s bohatou históriou a vášňou pre barberstvo. Od svojho vzniku sme sa zaviazali poskytovať najvyššiu kvalitu služieb a zážitkov našim klientom. Sme značka, ktorá sa neustále snaží vytvárať lepšie pracovné prostredie a podmienky pre našich ľudí. MMG Barbers nie je len o strihaní vlasov, ale aj o budovaní komunity ľudí, v ktorej si navzájom pomáhame, či už medzi kolegami alebo klientmi. Ponúkame príležitosť stať sa súčasťou rodiny MMG Barbers a prispievať k rozvoju tohto krásneho REMESLA.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4782908  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac