Odborný predajca

MMCards Group s. r. o.

Miesto práce
Kollárova 11, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacOdmeny za výkon každý mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj, tvojou hlavnou úlohou a náplňou práce bude obsluha zákazníkov, odborné poradenstvo s výberom produktov, balenie objednávok, administratívne práce, hodnotenie zbierok, hrabanie sa v kartách celý deň a všetky tie cool veci ktoré musíš mať rád/a ak chceš u nás pracovať.

Práca v príjemnom kolektíve, každý deň sa vraciaš do detstva, žiješ si svoj sen, karty aj za ušami, veľké rozbalovačky boostrov a produktov. Produkty do vlastnej zbierky za najlepšie ceny.

Prosím k životopisu pripojiť aj motivačný list. Bez motivačného listu neodpovedáme.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie
Teamový hráč
Zberateľ
Samostatnosť
Vnímavosť
HLAVNE UČENLIVOSŤ

Sme malá firma špecializovaná na zberateľské karty (Pokemon). Máme kamennú pobočku v Pezinku a predávame aj online na platformách a našom eshope. Zameriavame sa na potreby hráčov, zberateľov, investorov a snažíme sa poskytnúť služby vždy na najvyššej úrovni.

Dunajská 1560/89
932 01 Veľký Meder
ID: 4066634  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac