Odborný riešiteľ pre problematiku environmentálnych záťaží

MM REVITAL a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.07.2019
Základná mzda : 1.500,- € + možnosť ďalších odmien v závislosti od hospodárskeho výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Typ pracovnej ponuky : Environmentálna geológia - problematika environmentálnych záťaží
Pracovná oblasť : Projektovanie, vykonávanie a vyhodnocovanie geologických úloh súvisiacich so spracovaným plánov prác na odstránenie environmentálnych záťaží, realizáciou geologického prieskumu životného prostredia, spracovaním rizikovej analýzy a realizáciou sanácie environmentálnych záťaží
Náplň (druh) práce : samostatné riešenie úloh vyplývajúcich z prípravy a realizácie projektov Operačného programu kvalita životného prostredia problematiky environmentálnych záťaží, spracovanie projektov geologických úloh, zabezpečenie realizácie terénnych a mapovacích prác, terénnych meraní a odberov vzoriek, geologickej dokumentácie, koordinácia technických, geofyzikálnych a laboratórnych prác, vyhodnocovanie a interpretácia výsledkov geologických prác, vypracovanie čiastkových a záverečných správ geologických úloh...

Dovolenka nad rámec Zákonníka práce 5 dní
Pracovný čas flexibilný v rámci pracovnej doby
Možnosť predĺženia pracovnej zmluvy na dobu neurčitú

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer na dobu určitú : 12 mesiacov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hydrogeológia, inžinierska geológia, geochémia, prípadne podobného zamerania geologických či environmentálnych odborov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy
GIS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- Samostatnosť
- Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilia, improvizačné schopnosti)
- Organizovanie a plánovanie práce

spoločnosť sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti životného prostredia, najmä geologickými prácami súvisiacimi s realizáciou prieskumu a sanácie environmentálnych záťaží
ID: 3674980  Dátum zverejnenia: 22.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda : 1.500,- € + možnosť ďalších odmien v závislosti od hospodárskeho výsledku