Logo Mlyn Trenčan spol. s r.o.

Mlynár

Mlyn Trenčan spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčianska Turná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností, šikovnosti a praxe zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha mlynských zariadení.

Ponúkame výhodné platobné podmienky, prácu v stabilnej spoločnosti. Zamestnanca zaškolíme.

Životopisy zasielajte na e-mailovú adresu [email protected], prípadne na adresu.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené.
V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, vyjadrite, prosím, súhlas so spracovaním osobných údajov.
O všetkých ďalších podrobnostiach budú uchádzači informovaní na osobnom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Mlyn Trenčan je úspešná firma zaoberajúca sa výrobou mlynských výrobkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3266837  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac