Vedúci výroby

MLYN ŠTÚROVO, a.s.

Miesto práce
Mlyn Štúrovo, Nánanská cesta 17, Štúrovo
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 300 EUR/mesiacZákladná zložka platu min. 1300 € v hrubom + pravidelné mesačné ohodnotenie. Mzda bude dohodnutá na základe skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi, kontroluje a zodpovedá za technický proces mlynskej výroby
- Zabezpečuje opravy a údržbu HIM
- Zodpovedá za materiálovo technické-zabezpečenie (MTZ) výrobného procesu
- Zodpovedá za efektívne fungovanie Systému manažérstva a kvality podľa zavedených štandardov spoločnosti; spravuje dokumentáciu a uskutočňuje všetky činnosti s tým súvisiace (zmeny, prehľady a revízie dokumentov)
- V určených pravidelných intervaloch vykonáva evidenciu a výkazy spojených s výrobným procesom
- V tejto funkcii zodpovedá tiež za riadenie, organizovanie, zabezpečovanie efektívnosti výrobného procesu, zadelenie zamestnancov v procese výroby a následne činností súvisiace s manipuláciou výrobkov.

-Zabezpečíme plnohodnotné vstupné zaškolenie na uvedenú prácu.
- stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou,
- mesačné prémie,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- podmienky pre osobnostný rozvoj,
- zvyšovanie odbornej kvalifikácie rôznymi školeniami/osobnostný rast, hradené zamestnávateľom
- príplatok na stravu
- pravidelná valorizácia (zvyšovanie ) základnej mzdy,
- 13 mzda - odmena na konci kalendárneho roka,
- mobilný telefón,

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme po ukončení výberového konania kontaktovať za účelom stretnutia formou individuálného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- organizovanie a plánovanie práce,
- skúsenosti s vedením tímu,
- schopnosť tímovej spolupráce,
- spoľahlivosť, flexibilita
- pozitívny prístup, chuť rozvíjať sa a učiť sa nové veci,
- komunikačné schopnosti,
- samostatnosť,

Výroba obilných vločiek a produktov racionálnej výživy
ID: 4724389  Dátum zverejnenia: 15.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac