Hlavný účtovník/účtovníčka

MLYN ŠTÚROVO, a.s.

Miesto práce
Hlavná 76, Pohronský Ruskov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platobné podmienky 1150 € + mesačné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- znalosť podvojného účtovníctva,
- evidencia, účtovanie bankových výpisov,
- postúpenie pohľadávok, vzájomné zápočty,
- saldokonto,
- fakturácia - evidencia došlých a vystavovanie vyšlých faktúr,
- evidencia skladového hospodárstva,
- kontrola hlavnej knihy,
- ostatné administratívne práce súvisiace s pracovnou pozíciou,
- spracovanie podkladov, uzatvorenie a podanie DPH.

Platobné podmienky 1150 € + mesačné ohodnotenie. Práca v stabilnom kolektíve, stravné lístky, možnosť stravovania v prevádzke, možnosť dochádzania do práce a z práce z Levíc služobnými autami. Služobný mobilný telefón.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

analyzovanie a riešenie problémov, samostatné rozhodovanie, iniciatívnosť, spoľahlivosť

Výroba obilných vločiek a produktov racionálnej výživy
ID: 3715438  Dátum zverejnenia: 12.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platobné podmienky 1150 € + mesačné ohodnotenie