Skladník - vodič VZV

Mlyn Kolárovo, a. s.

Železničný rad 11, 946 03 Kolárovo, Nitriansky kraj, Komárno
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladník pripravuje tovar na uskladnenie a vyskladnenie, zabezpečuje jeho nakládku, uloženie a vykládku na a z dopravného prostriedku. Spolupracuje na prijímaní a výdaji tovaru v sklade, manipuluje s tovarom, zásobuje výrobné linky materiálom, ukladá a upevňuje tovar na paletách a podieľa sa na udržiavaní čistoty v sklade. Aktívne využíva VZV.
• Uskladnenie a vyskladnenie tovaru v plnoautomatizovanom sklade
• Vedenie a evidencia tovaru v expedičných skladoch
• Práca s čítacím zariadením
• Činnosti súvisiace s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného
• Nakládka a vykládka dopravných prostriedkov
• Zásobovanie výrobných liniek baliacim materiálom
• Práca s VZV
• dvojsmenná prevádzka

Prosperujúca spoločnosť so stabilným postavením na trhu hľadá kolegu do tímu, ktorému vieme ponúknuť:
• istotu a dlhodobé zamestnanie
• zamestnanecké benefity vo forme: príspevku na dieťa, príspevku na dochádzku do zamestnania, príspevku na vysokoškolské štúdium dieťaťa zamestnanca, stravných lístkov nad rámec zákona, ročných odmien podľa výkonu
• podpora ďalšieho vzdelávania
• príspevok na DDS vo výške 2%

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list a žiadosť o prijatie do zamestnania so súhlasom na spracovanie osobných údajov na uvedenú adresu, resp. emailom.
Do záhlavia správy, resp. na obálku prosím uveďte pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzate – „Skladník- vodič VZV“
Mlyn Kolárovo, a. s. vopred ďakuje všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Preukaz obsluhy VZV
• Precíznosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
• Flexibilita, schopnosť samostatne identifikovať, analyzovať a riešiť úlohy
• Ochota vzdelávať sa

Ovládanie maďarského jazyka - výhoda, nie je podmienkou.

Spoločnosť Mlyn Kolárovo, a. s. je rodinná firma, ktorá vznikla v roku 1994. Zaoberá sa spracovaním pšenice a raže a odbytom vlastných mlynárskych výrobkov pre pekárne a obchodné reťazce.
V rokoch 1995-2016 realizovala firma rozsiahlu investičnú činnosť v rámci ktorej sa vybudoval najväčší a jeden z najmodernejších mlynov v strednej Európe a zaradila sa medzi špičkových spracovateľov obilia v regióne s dennou mlecou kapacitou 730 ton. Spoločnosť má zavedený systém kvality ISO 9001:2000, ISO 22000:2005, medzinárodný systém kvality a bezpečnosti potravín International Food Standard (IFS) a Tesco Food Manufacturing Standard (TFMS)
Počas vyše dvadsaťročného pôsobenia sa spoločnosť vždy spoliehala na profesionalitu, ambície a lojálnosť svojich spolupracovníkov. Odzrkadľuje to aj personálna politika, ktorá je založená na úsilí zabezpečiť vhodné pracovné podmienky, príjemnú pracovnú atmosféru a poskytnutie možnosti ďalšieho vzdelávania svojim zamestnancom. Zvýšenú pozornosť venuje udržaniu spokojnosti zamestnancov so zameraním na ich výkonnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Železničný rad 11
946 03 Kolárovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Levente Varga
E-mail: poslať životopis
ID: 3089021   Dátum zverejnenia: 6.10.2017