Elektrikári, Nemčinári Nemecko / nástup ihneď

MLT Europe s.r.o

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
4 500 - 5 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme jednotlivcov alebo skupinu Elektrikárov do Nemecka
- Skupiny po 2,3,4 a eventuálne 5 Elektrikárov
- na živnosť (SZČO)
- robia sa elektroinštalačné práce bytových domov, výrobných hál, domov, nákupných budov a stredísk , kancelárskych priestorov atď.
- miesto práce záleží podľa aktuálnej ponuky.
- Montáž káblových žľabov
- Ťahanie káblov
- Osádzanie rozvádzačov
- Osádzanie rozvodových krabíc
- zapájanie rozvádzačov
- Zapájanie svietidiel, zásuviek, vypínačov
- Montáž núdzového osvetlenia
- a iné činnosti v závislosti od konkrétneho projektu.
- môže sa hlásiť aj jednotlivec, aj partie,
- ubytovanie vieme zabezpečiť, ale hradí si ho každý týždenne

- mzda 5280 € mesačne, pracuje sa priemerne 10h x 6 dní = 60h
- možnosť požiadania zálohy po odpracovaných hodinách.
V prípade záujmu poprosím volať alebo napísať email.

Jazykové znalosti
Nemecký jazyk výhodou
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Nemecký jazyk - Pokročilý (B2)

Vodičský preukaz
B
Prax na pozícii/v oblasti
Elektromontér
Počet rokov praxe
1
Vedieť čítať plány a vykonávať podľa toho danú elektroinštaláciu

Kontakt
Kontaktná osoba: Ľubomír Rusnačko
Tel.: +421907026952
E-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

B

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zámerom našej spoločnosti MLT Europe s.r.o. je budovať sieť stabilných a spokojných partnerov po celom Nemecku a Slovensku, ktorým poskytujeme služby na vysokej úrovni. Ponúkame Vám príležitosť využiť naše odborné znalosti, a stať sa našimi plnohodnotnými partnermi. Zameriavame sa na realizáciu stredných a veľkých stavebných projektov.
ID: 4590714  Dátum zverejnenia: 17.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 500 EUR/mesiac