Logo MLongauer, s.r.o.

Obchodný zástupca

MLongauer, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 3 000 EUR/mesiacVariabilná zložka 100,- až 500,- Podmienka vlastné motorové vozidlo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme cieľavedomých kolegov, ktorí:
- chcú pracovať pre dynamicky rozvíjajúcu sa spoločnosť
- sú motivovaní úspechom a chcú byť úspešní
- chcú pracovať v mladom a pozitívne naladenom kolektíve
- pre ktorých vytváranie vzťahov so zákazníkmi svojho portfólia a starostlivosť o nich je prirodzená a samozrejmá
- chcú byť finančne nezávislí a mať flexibilný pracovný čas

- budú vykonávať prácu na území stredného Slovenska (Banskobystrický,  Žilinský a časť Trenčianskeho kraja) 1 voľná pracovná pozícia

- základná mzda 1000 – 3000 EUR + variabilná zložka
- zaškolenie nevyhnutné k výkonu práce - odborné znalosti a obchodné zručnosti
- motivačné akcie formou súťaží, telefón, tablet, zamestnanecké zľavy na sortiment spoločnosti
- flexibilný pracovný čas, sviatky a víkendy voľné

Sme neustále rozrastajúca sa obchodná spoločnosť pozostávajúca z výnimočných jednotlivcov s rôznymi pracovnými i životnými skúsenosťami a zázemím. Spájame sa v jedinom úsilí napredovať v našich cieľoch, byť stále významnejším hráčom na našom i zahraničnom trhu.
Uvedomujeme si, že obchodný zástupca je kľúčovým partnerom našej spoločnosti pri predaji a distribúcii produktov, a preto hľadáme ľudí s dobrými komunikačnými a organizačnými schopnosťami, ľudí, ktorých motivuje úspech a chcú ho dosiahnuť v oblasti obchodu.
Ak si obchodník telom i dušou, hľadáme práve Teba.
Profesijný životopis a krátky sprievodný motivačný list prosíme poslať e-mailom, kontaktovať budeme vybraných vhodných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárne, zdravotné pomôcky, detský sortiment, drogéria, elektro

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme pracovitých, ambicióznych ľudí, ktorí chcú v živote niečo dosiahnuť. Sme úspešná spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodom a distribúciou a vďaka tomu rozširujeme naše predajné aktivity.
Dôležitá je chuť pracovať, byť úspešný, vytrvalý a cieľavedomý. Zvyšok ťa radi naučíme my!

Obchodná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2004, zaoberajúca sa distribúciou detského tovaru, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu pre domácnosť významných výrobcov (BRAUN, Vitammy, Novama, Flaem, Honeywell, Revlon, Chicco, VICKS a pod.) www.mlongauer.sk
Firma využíva plnú technickú podporu B2B systému čo robí prácu v teréne maximálne efektívnou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Longauer
Tel.: +421948099770
E-mail: poslať životopis
ID: 4829347  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac