Špecialista logistiky

ML Produktion, s.r.o.

Miesto práce
Rybárska 1, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
asap
1 250 EUR/mesiacv závislostí od skúseností + polročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie baliaceho materiálu
  • Sledovanie zásob a príčin neočakávaných rozdielov v zásobách
  • Operatívne činnosti súvisiace s reklamáciami – koordinovanie triedenia skladových
položiek a zabezpečenie fyzickej a systémovej správnosti
  • Školenie zamestnancov skladu o interných reklamáciách spôsobených
logistikou, zisťovanie základných príčin, nápravné/preventívne opatrenia
  • Zlepšovanie procesu manipulácie pomocou skenerov
  • Objednávanie a koordinácia servisu vysokozdvižných vozíkov, regálov a váh
  • Spolupráca so skladníkmi pri chýbajúcich dieloch pri vychystávaní komponentov -
zisťovanie následkov voči plánom a nákupu
  • Komunikácia ohľadom chybujúcich informácií v kusovníkoch
  • Komunikácia so špedičnými firmami, objednávanie nákladných vozidiel
  • Telefonická a mailová komunikácia s ostatnými oddeleniami / nákup, plánovanie,
kvalita, výroba../ podľa potreby, vrátané materskej firmy

• stabilita medzinárodnej spoločnosti
• priateľská firemná kultúra
• pravidelná valorizácia miezd
• pohyblivá pracovná doba
• Home Office v rozsahu až 5 dní za mesiac
• bezplatné jazykové kurzy
• finančné odmeny za odpracované roky
• finančné odmeny pri životnom jubileu
• príspevok pri narodení dieťaťa
• polročné odmeny
• vianočné odmeny
• teambuildingové aktivity
• náborová odmena vo výške 1200 €
• stravovanie vo firme, príspevok zamestnanca 0,45 €
• spoločenské aktivity: vianočný večierok, Knillbal - ples v Rakúsku, letné posedenie Sommerfest - podujatie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
• futbalový turnaj skupiny Knill v Rakúsku - ročne
• autobusové zájazdy pre zamestnancov

Profesijné životopisy prosím zasielajte v slovenskom a v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Prax na oddelení logistiky
• Dobré komunikačné a analytické schopnosti
• Štruktúrovaný, na cieľ orientovaný štýl práce
• Znalosť AJ alebo NJ

ML Produktion je stabilnou súčasťou Knill Gruppe, ktorá je úspešne vedená rodinným podnikom vyše 300 rokov. Už viac ako 20 rokov ML Produktion vyvíja a zhotovuje armatúry a tlmiace systémy pre nadzemné vedenia vysokého napätia do 1.200 kV.

ML Produktion is a stable part of the Knill Group, which is being successfully led as a family business for more than 300 years. Since more than 20 years, ML Produktion is manufacturing fittings and damping systems for overhead power transmission lines up to a voltage level of 1,200 kV.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Hamerlíková
Tel.: +421905606022
E-mail: poslať životopis
ID: 4778772  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac