Lisovanie - tvárnenie za studena

ML Produktion, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.+ mesačné osobné ohodnotenie + príplatok za dochádzku + príplatok za sťažený výkon práce. Hrubá mzda vrátane všetkých zložiek sa môže orientačne pohybovať okolo 1150€ /mesačne - po skúšobnej dobe okolo 1250 €/ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavovanie a obsluha excentrických lisov za studena podľa výkresovej dokumentácie
  • vkladanie a odoberanie kusov do/zo stroja, vysekávanie, strihanie, ohýbanie..
  • práca v dvojzmennej prevádzke

  • stabilita medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce platové ohodnotenie
  • finančné odmeny za odpracované roky
  • finančné odmeny pri životnom jubileu
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • náborová odmena vo výške 600 €
  • spoločenské aktivity: vianočný večierok, Knillbal - ples vo Weizi, letné posedenie Sommerfest...

V prípade, že spĺňate naše požiadavky, pošlite nám svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ubytovanie neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

  • ukončené SŠ vzdelanie v strojárskom odbore
  • základné znalosti strojárskej výroby
  • čítanie výkresovej dokumentácie
  • chuť pracovať
  • zodpovednosť
  • práca na 2 zmeny

ML Produktion je stabilnou súčasťou Knill Gruppe, ktorá je úspešne vedená rodinným podnikom vyše 300 rokov. Už viac ako 20 rokov ML Produktion vyvíja a zhotovuje armatúry a tlmiace systémy pre nadzemné vedenia vysokého napätia do 1.200 kV.

ML Produktion is a stable part of the Knill Group, which is being successfully led as a family business for more than 300 years. Since more than 20 years, ML Produktion is manufacturing fittings and damping systems for overhead power transmission lines up to a voltage level of 1,200 kV.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Hamerlíková
Tel.: +421905606022
E-mail: poslať životopis
ID: 4504277  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.