Obrábač kovov

ML Produktion, s.r.o.

Miesto práce
Javorinská, Myjava
Termín nástupu
asap
od 3,83 €/ hod. - v závislosti od skúseností kandidáta + dochádzkový bobus + rizikový príplatok + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obrábanie materiálu podľa požiadaviek
• frézovanie - obsluha horizontálnej frézy
• vkladanie a odoberanie kusov do/zo stroja
• brúsenie a vŕtanie obrobkov podľa výkresovej dokumentácie
• práca na 2 zmeny
• miesto výkonu práce: Myjava

  • stabilita medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce platové ohodnotenie
  • bohatý sociálny program

V prípade, že spĺňate naše požiadavky, pošlite nám svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ubytovanie neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

strojárske vzdelanie
čítanie strojárskych výkresov
spoľahlivosť
zodpovednosť

ML Produktion je stabilnou súčasťou Knill Gruppe, ktorá je úspešne vedená rodinným podnikom vyše 300 rokov. Už viac ako 20 rokov ML Produktion vyvíja a zhotovuje armatúry a tlmiace systémy pre nadzemné vedenia vysokého napätia do 1.200 kV.

ML Produktion is a stable part of the Knill Group, which is being successfully led as a family business for more than 300 years. Since more than 20 years, ML Produktion is manufacturing fittings and damping systems for overhead power transmission lines up to a voltage level of 1,200 kV.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Hamerlíková
Tel.: +421905606022
E-mail: poslať životopis
ID: 3722133  Dátum zverejnenia: 22.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3,83 €/ hod. - v závislosti od skúseností kandidáta + dochádzkový bobus + rizikový príplatok + prémie