Obsluha a nastavovanie CNC

ML Produktion, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obrábanie materiálu podľa požiadaviek
- vkladanie a odoberanie kusov do / zo stroja
- obsluha a nastavovanie CNC strojov (programovací jazyk Heidenhain)
- meracie práce, manipulácia s bremenami
- vizuálna kontrola hotových kusov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 4,47 Eur/hod. - v závislosti od skúseností uchádzača + mesačná prémia + príplatok za dochádzku + príplatok za sťažený výkon práce

- stabilita medzinárodnej spoločnosti
- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- sociálny program a bonusy

V prípade, že spĺňate naše požiadavky, pošlite nám svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ubytovanie neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

- ukončené SŠ vzdelanie v strojárskom odbore
- dobré znalosti a skúsenosti v oblasti strojárstva
- prax výhodou
- čítanie výkresovej dokumentácie je podmienkou
- ochota pracovať
- práca na 2 zmeny

ML Produktion je stabilnou súčasťou Knill Gruppe, ktorá je úspešne vedená rodinným podnikom vyše 300 rokov. Už viac ako 20 rokov ML Produktion vyvíja a zhotovuje armatúry a tlmiace systémy pre nadzemné vedenia vysokého napätia do 1.200 kV.

ML Produktion is a stable part of the Knill Group, which is being successfully led as a family business for more than 300 years. Since more than 20 years, ML Produktion is manufacturing fittings and damping systems for overhead power transmission lines up to a voltage level of 1,200 kV.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ML Produktion s.r.o.
Rybárska 1
915 01 Nové Mesto nad Váhom
ID: 3659537   Dátum zverejnenia: 6.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,47 Eur/hod. - v závislosti od skúseností uchádzača + mesačná prémia + príplatok za dochádzku + príplatok za sťažený výkon práce