ML Produktion je stabilnou súčasťou Knill Gruppe, ktorá je úspešne vedená rodinným podnikom vyše 300 rokov. Už viac ako 20 rokov ML Produktion vyvíja a zhotovuje armatúry a tlmiace systémy pre nadzemné vedenia vysokého napätia do 1.200 kV.

Obsluha a nastavovanie CNC

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 4,13 Eur/hod. - v závislosti od skúseností uchádzača + mesačná prémia + príplatok za dochádzku + príplatok za sťažený výkon práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obrábanie materiálu podľa požiadaviek
- vkladanie a odoberanie kusov do / zo stroja
- obsluha a nastavovanie CNC strojov (programovací jazyk Heidenhain)
- meracie práce, manipulácia s bremenami
- vizuálna kontrola hotových kusov

- stabilita medzinárodnej spoločnosti
- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- sociálny program a bonusy

V prípade, že spĺňate naše požiadavky, pošlite nám svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ubytovanie neposkytujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

- ukončené SŠ vzdelanie v strojárskom odbore
- dobré znalosti a skúsenosti v oblasti strojárstva
- prax výhodou
- čítanie výkresovej dokumentácie je podmienkou
- ochota pracovať
- práca na 2 zmeny

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou vysokonapäťových a nízkonapäťových armatúr pre rozvody elektrickej energie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ML Produktion s.r.o.
Prostredná 1221/12
907 01 Myjava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Hamerlíková
Tel.: +421905606022
E-mail: poslať životopis

KNILL Gruppe
Eisengasse 25, 8160 Weiz
www.knillgruppe.com
ID: 3551157   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,13 Eur/hod. - v závislosti od skúseností uchádzača + mesačná prémia + príplatok za dochádzku + príplatok za sťažený výkon práce