ML Produktion je stabilnou súčasťou Knill Gruppe, ktorá je úspešne vedená rodinným podnikom vyše 300 rokov. Už viac ako 20 rokov ML Produktion vyvíja a zhotovuje armatúry a tlmiace systémy pre nadzemné vedenia vysokého napätia do 1.200 kV.

Majster údržby

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1500 €ur/ mesačne - v závislosti od skúseností kandidáta + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za údržbu a technický stav strojového parku a technológií
- Zodpovednosť za plánovanie a vykonávanie preventívnej údržby v úzkej spolupráci s plánovaním výroby
- Navrhovanie riešení vedúcich k zlepšovaniu technického stavu strojov a budov
- Vedenie oddelenia údržby
- Príprava rozpočtu a sledovanie efektívneho využívania
- Spolupráca s externými spoločnosťami ohľadom zabezpečenia odborných prác, dopytovanie náhradných dielov, vyhodnocovanie cenových ponúk

- stabilita medzinárodnej spoločnosti
- práca na trvalý pracovný pomer
- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- sociálne programy a bonusy

Životopisy v slovenskej a v anglickej alebo nemeckej verzii posielajte prosím na e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Skúsenosti na vedúcej pozícii
- Skúsenosti v oblasti údržby
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- Komunikačné zručnosti
- Asertivita, zodpovednosť, samostatnosť
- Proaktívny a pozitívny prístup k riešeniu problémov
- Orientácia na výsledok
- Flexibilita

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou vysokonapäťových a nízkonapäťových armatúr pre rozvody elektrickej energie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ML Produktion s.r.o.
Prostredná 1221/12
907 01 Myjava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Hamerlíková
Tel.: +421905606022
E-mail: poslať životopis

KNILL Gruppe
Eisengasse 25, 8160 Weiz
www.knillgruppe.com
ID: 3551146   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500 €ur/ mesačne - v závislosti od skúseností kandidáta + prémie