Samostatná účtovníčka / Samostatný účtovník

MKD HLOHOVEC, s.r.o.

Miesto práce
Radlinského 3, okres Hlohovec
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva (majetok, finančné účty, pohľadávky, záväzky...)
• vypracovanie mesačných a ročných účtovných závierok
• inventarizácia účtov hlavnej knihy
príprava daňových priznaní (DPH – mesačný platca, daň z príjmov, daň z motorových vozidiel)
• sledovanie a spracovanie zmien v daňovej legislatíve pre potreby spoločnosti,
• príprava údajov a informácií pre štatistické prehľady, spracovanie štatistík
• spoluprácia pri finančnom audite spoločnosti a príprave rozpočtov
• reporting

• flexibilný pracovný čas
• stabilná dynamicky rozvíjajúca tuzemská spoločnosť
• iné benefity

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť MKD HLOHOVEC, s. r. o. bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo/ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• minimálne 2 roky praxe v ekonomickej oblasti a účtovníctve (skúsenosť v sektore výhodou)
• výbornú znalosť podvojného účtovníctva
• prácu s excelom
• znalosť súvisiacich zákonov
• základy angličtiny, iné jazyky výhodou
• samostatnosť
• zodpovedný prístup.

Spoločnosť sa orientuje na služby v oblasti medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy s vnútroštátnou prepravou tovaru do 24t. Ponúkame naše skúsenosti pri preprave tovaru plachtovými vozidlami (klasický tovar) aj formou prepravy riadenou teplotou (mrazený, chladený tovar) a cisternovej prepravy (cisterny sú určené na prepravu potravinárskych výrobkov ako sú napr. rastlinné oleje, tekutá čokoláda, tuky, mlieko a mliečne výrobky, emulzie, glyceríny, pivo, víno a iné tekuté potravinárske výrobky). Našim partnerom prepravujeme v zmysle ich požiadaviek denne tovar po území Slovenskej republiky , všetkých krajín Európskej únie. Podľa požiadaviek zákazníka vieme samozrejme realizovať prepravy aj do iných krajín. Naši vodiči a poskytovatelia disponujú dlhoročnými skúsenosťami s prepravou tovaru a jeho manipuláciou. Spoločnosť bola certifikovaná systémom manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2015.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3283940  Dátum zverejnenia: 11.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou