Programátor priemyselných robotov Senior / Junior

MK Tech, s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 300 - 2 200 EUR/mesiac- 13. a 14. plat - Systém ďalších bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Programátor priemyselných robotov Senior / Junior:

  • Využitie najnovších poznatkov z oblasti konštrukcie a robotiky
  • Spolupráca s tímom konštruktérov a elektrikárov
  • Vytváranie návodov pre používanie zariadení
  • Komunikácia so zákazníkom pri vytváraní návrhu robotického pracoviska
  • Práca s robotmi FANUC, HYUNDAI, KUKA
  • Simulácia robotických pracovísk vo Visual Components
  • Uvádzanie zariadení do prevádzky
  • Prinášanie inovatívnych riešení do praxe
  • Programovanie a úprava robotických systémov
  • Optimalizácia výrobných procesov
  • Implementácia nových technológií a postupov
  • Zabezpečovanie technického servisu a údržby zariadení

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Programuješ a upravuješ robotické systémy pre jednotlivé projekty.
  • Komunikuješ so zákazníkmi a riešiš ich požiadavky.

Pracovná doba typická pre pozíciu:

  • Pracovný čas je od 8:00 do 16:30, s možnosťou flexibilného pracovného času.
  • Pracovná doba je upraviteľná v závislosti na potrebách projektu.

Ďalšie príklady typickej náplne práce na pozíciu Programátor priemyselných robotov Senior / Junior:

  • Navrhuješ a vyvíjaš nové programy pre robotické systémy.
  • Testuješ a ladenieš robotické systémy.

  • Môžeš pracovať v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá spolupracuje s veľkými nadnárodnými firmami na automatizácii výroby a zjednodušovaní procesov.
  • Ak bude potrebné, máš možnosť pracovať z domu.
  • Prácu budeš mať na Slovensku a blízkom okolí, bez nutnosti cestovať do zahraničia.
  • Máš príležitosť profesionálne sa rozvíjať a rásť v oblasti programovania priemyselných robotov pre rôzne odvetvia ako automobilový, potravinársky, čistiarenský a medicínsky priemysel.
  • Budeš pracovať na zaujímavých projektoch pre veľkých slovenských zákazníkov.
  • V príjemnom pracovnom prostredí ti bude ročne prehodnotená mzda. Okrem toho, máš nárok na 13-ty a 14-ty plat.
  • Môžeš využívať príspevok na šport a kultúru, aby si si udržal svoju rovnováhu medzi pracou a voľným časom.
  • Máš možnosť kariérneho rastu a vzdelávania.
  • Naše firemné akcie ťa nebudú nudiť a poskytnú ti príležitosť na spoločenské zoznámenie s kolegami a kolegyňami.
  • Okrem ďalších finančných aj nefinančných benefitov máš možnosť náhradného voľna za prácu cez víkend.
  • Tvoja konečná mzda bude dohodnutá individuálne podľa tvojej skúsenosti a odbornosti.
  • Máš možnosť voľby medzi pracovným pomerom na HPP alebo živnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax minimálne 3. roky – Senior konštruktér / Junior vhodná pre absolventa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Typické vzdelanie: konštruovanie, mechatronika, automatizačná technika, robotizácia
  • Znalosť programovania v Autodesk Inventor, Visual Components (CATIA, SolidWorks, Creo, ...) výhodou
  • Schopnosť tímovej práce a nadšenie pre inovácie
  • Práca s vysokou mierou samostatnosti a zodpovednosti
  • Základné znalosti anglického jazyka

Máš skúsenosti s programovaním priemyselných robotov? Hľadáme mladých ľudí s ambíciou pracovať na inovatívnych projektoch!

Sme profesionálny tím konštruktérov, elektrokonštruktérov a inžinierov v oblasti strojárstva. Venujeme sa návrhu, vývoju a výrobe strojov pre automatizáciu výroby. Neustále hľadáme nové riešenia, ktoré prinášajú zefektívňovanie výrobného, ale aj logistického procesu. Kvalita, presnosť a inovácie nám umožňujú spĺňať vysoké štandardy na lokálnom, aj zahraničnom trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Kubicova
Tel.: +421907779968
E-mail: poslať životopis
ID: 4814580  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac