Konštruktér Senior / Junior

MK Tech, s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 300 - 2 200 EUR/mesiac- 13. a 14. plat - Systém ďalších bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Konštrukcia strojov a zariadení pomocou CAD systémov (Autodesk Inventor, Vault)
- Využitie najnovších poznatkov z oblasti konštrukcie a robotiky
- Spolupráca s tímom konštruktérov a elektrikárov
- Vyhotovenie dokumentácie pre zariadenia
- Vytváranie kusovníkov
- Komunikácia so zákazníkom pri vytváraní konštrukčného návrhu
- Uvádzanie zariadení do prevádzky
- Prinášanie inovatívnych riešení do praxe

Naša spoločnosť spolupracuje s veľkými nadnárodnými spoločnosťami na automatizácii výrobných procesov a ich zjednodušovaní.
Zaujímame sa nielen o automotiv priemysel, ale aj o potravinársky, čistiarenský a aplikácie v medicíne.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- možnosť práce z domu v nevyhnutných prípadoch
- práca na Slovensku a blízkom okolí
- možnosť profesionálneho rastu
- zaujímavá a stabilná práca pre veľkých slovenských zákazníkov
- príjemné pracovné prostredie
- ročné prehodnocovanie miezd
- 13-ty a 14-ty plat
- príspevok na šport a kultúru
- možnosť kariérneho rozvoja a vzdelávania
- firemné akcie
- ďalšie finančné aj nefinančné benefity
- možnosť náhradného voľna za prácu cez víkend
- konečná mzda bude dohodnutá s uchádzačom individuálne podľa skúsenosti a odbornosti
- možnosť voľby HPP/Živnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax minimálne 3. roky – Senior konštruktér / Junior vhodná pre absolventa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v odbore: konštruovanie, mechatronika, automatizačná technika, robotizácia,
- skúsenosti s Autodesk Inventor výhodou (CATIA, SolidWorks, Creo, ...)
- schopnosť tímovej práce, nadšenie pre inovácie
- práca s vysokou mierou samostatnosti a vlastnej zodpovednosti - základné znalosti anglického jazyka

Sme profesionálny tím konštruktérov, elektrokonštruktérov a inžinierov v oblasti strojárstva. Venujeme sa návrhu, vývoju a výrobe strojov pre automatizáciu výroby. Neustále hľadáme nové riešenia, ktoré prinášajú zefektívňovanie výrobného, ale aj logistického procesu. Kvalita, presnosť a inovácie nám umožňujú spĺňať vysoké štandardy na lokálnom, aj zahraničnom trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4375496  Dátum zverejnenia: 11.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac