800 - 1 000 EUR

Čašník, servírka v kaviarni

MK - Gastro servis, s.r.o.

Miesto práce
HOTEL 63, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v modernom novootvorenom hotelovom bistre , v Hotel63 v Poprade , rok otvorená prevádzka s dobrým ohlasom od zákazníkov. Dôležitá je príprava kávy !!!! zakladáme si na príprave a podávaní kvalitnej kávy, podávame celodenné raňajkové menu /, BRUNCH/ podávanie kvalitných drahých značkových alko a nealko nápojov, práca v mladom kolektíve, veľmi kľudná vhodná pre človeka zo záujmom o gastronómiu a baristiku.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

viac ako 800

možnosť profesného rastu , pevný pracovný čas , kvalitné finnančné ohodnotenie

preferujem osobný pohovor , termín dohodnite SMS alebo telefonicky na čísle 00421 905 368 275 od 08 00 hod do 18 00 hod

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2019 (ostáva ešte 76 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník , servírka , barista, barman ,

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vítaná je znalosť prípravy kávy na profesionálnej úrovni, baristický kurz, barmanský kurz , znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

Spoločnosť zameraná na ubytovacie a stravovacie služby , hotel vysokej kategórie , s dôrazom na kvalitnú gastronómiu .

Donská 4086/36
05801 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Štefan Karel
Tel.: +421905368275
E-mail: poslať životopis
ID: 3750339   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   viac ako 800