Vodič MKD

MK doprava s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1 800 EUR/mesiacodmeny,bonusy, vernostne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie návesových a tandemových plachtových súprav po krajinách EU,starostlivosť o pridelene vozidlo a prevážaný tovar, spolupráca a riešenie problémov s dispečermi firmy MK Doprava,súčinnosť pri nakl. a vykl. tovaru,ADR preukaz výhodou,

novy vozidlovy park,stabilna firma s vlastnym zázemím,parkovanie os. áut vo firme,jazdy a odpočinky podľa zákona 561, prepravy s návratom domov,priemerny týždenny pracovný čas je päť dní, výplaty načas k 15. dňu v mesiaci, silné sociálne zázemie firmy,indivduálny prístup

Informácie o výberovom konaní

CV zasielať len na e mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

samostatnosť,schopnosť prace v noci,komunikativnosť,flexibilita,znalosť regionov SK a EU,možnosť prace počas vikendov,sviatkov a chuť pracovať v zvolenej profesii

medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava, špedícia, logistika, skladovanie

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3990660  Dátum zverejnenia: 22.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac