Dispečer kamionovej dopravy

MK doprava s. r. o.

Miesto práce
Zámostie 4254, Považská Bystrica
Termín nástupu
marec 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1500Eur + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komunikácia so zákazníkmi a vodičmi (email, telefón,aplikacie)
zadeľovanie prepráv,vyhľadávanie prepráv,využívanie dopravných kapacít firmy + spolupráca so zmluvnými aj nezmluvnými dopravnými firmami...

práca v stabilnej rodinnej firme,pridelené služobné auto,telefon...

Uchádzači o zamestnianie zasielajte životopisy a motivačné listy na emailovú adresu. Zo zaslaných životopisov budú vybratí uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Viac informácií na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať, geografické znalosti, logické myslenie, riadiace schopnosti, flexibilita, schopnosť pracovať v kolektíve

medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava, špedícia, logistika, skladovanie

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3270678  Dátum zverejnenia: 28.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500Eur + odmeny