Predavač / dizajnér

MK Design, s.r.o., obchodné centrum bývania Styla

Miesto práce
OC Styla, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mesačná mzda + odmeny na základe plnenia plánu tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poradenstvo, návrh a predaj produktov zákazníkovi
- spracovanie cenových ponúk a predaj
- vystavenie faktúry za objednaný / predaný tovar
- práca s registračnou pokladňou, príjem hotovosti za predaný tovar
- komunikácia s dodávateľmi a kooperaujúcimi spoločnosťami

- profesionálny a zároveň ľudský prístup
- odmeny na základe plnenia plánu tržieb
- zamestnanecké zľavy
- pracovný čas v systéme dlhý/krátky týždeň

Váš štruktúrovaný životopis zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá. Garantujeme profesionalitu a diskrétnosť počas celého priebehu výberového procesu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
POHODA - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- otvorenosť novým návrhom
- ochota a záujem učiť sa a odborne rásť

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom a navrhovaním tapiet, bytového textilu (záclony-závesy), závesného a tieniaceho systému.

Adresa spoločnosti

MK Design, s.r.o.,
Kašmirska 21
821 04 Bratislava
ID: 2925334   Dátum zverejnenia: 11.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mesačná mzda + odmeny na základe plnenia plánu tržieb