Obchodný zástupca / Obchodná zástupkyňa

SORB XT s.r.o.

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacVýkonnostný bonus z predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Propagácia spoločnosti,
- podpora pozície na trhu,
- aktívne oslovovanie nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov, účasť na výstavách,
- spoluúčasť na príprave propagačných materiálov a prezentácií,
- administratívne zabezpečenie obchodného oddelenia - spracovávanie ponúk, objednávok, zmlúv a iné,
- každodenná komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi,
- komunikácia s úradmi,
- štatistické prehľady.

- Firemný automobil, notebook, mobilný telefón
- zabezpečenie odborných školení,
- fixný plat + odmeny podľa pracovných výsledkov,
- zaujímavé pracovné ohodnotenie
- tímové stretnutia, teambuilding, vianočný večierok,
- zaujímavá práca s možnosťou sebarealizácie,
- práca v atraktívnom, dynamickom a energickom kolektíve.

Z časových dôvodov odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú dané predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Profesionálne vystupovanie,
- flexibilita,
- obchodný duch,
- spoľahlivosť,
- pracovitosť a vytrvalosť,
- komunikatívnosť.

SORB XT s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa predajom a distribúciou výrobkov SORB®XT. Výrobky SORB®XT predstavujú vysoko efektívne absorbenty, ktoré slúžia ako komplexné riešenie proti únikom nežiadúcich látok do prírody.
ID: 3914095  Dátum zverejnenia: 20.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac