Reagujte bez životopisu

WordPress webdizajnér/administrátor

efektívnejšie.sk s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šíkovného WordPress webdizajnér/administrátora s citom pre tvorbu pekných a funkčných webových stránok. Očakávame samostatnosť v celom procese tvorby webovej stránky, od inštalácie Wordpress až po témy, pluginy, grafiku.

Radi dáme šancu študentom (nie je podmienka), ktorý môžu pod našim vedením rásť a zdokonaľovať sa. Ponúkame férové jednanie, mentoring a nové skúsenosti v reálnom prostredí úspešnej B2B spoločnosti.

Je nutné, aby sa záujemca orientoval v prostredí WordPressu:
1. Inštalácia WordPress, SSL certifikát, hosting, migrácia webu, ...
2. Práca vo WordPress a pluginmi
3. Práca v Elementore - práca s elementami a témami (Preferujeme prácu v builderi Elementor, ale nebránime sa ani iným WordPress builderom)

Vhodný kandidát musí mať skúsenosti s prácou vo WordPresse na reálnych projektoch a vie poskytnúť referenciu na dané projekty.

Ideálne je mať cit pre grafiku a ovládať základy grafiky v grafickom programe (napr. Adobe XD, photoshop, ... )

UPOZORNENIE: Nehľadáme full-time zamestnanca. Tiež by sme chceli upozorniť, že objem prác môže byť na úvod menší a objem prác nevieme garantovať.

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha nasledovne:
1. Napíšte nám email na [email protected], že máte záujem o danú pozíciu (stačí stručne). Životopis ani motivačný list nevyžadujeme.
2. Emailom Vám pošleme link na dotazník o zručnostiach a skúsenostiach na vyplnenie
3. Vďaka dotazníka posúdime, či ste pre našu spoločnosť vhodným kandidátom.
4. Vážime si každý záujem a dáme všetkým uchádzačom feedback, či sú alebo nie sú pre nás vhodní kandidáti

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

WordPress - Pokročilý
Elementor - Pokročilý
Grafika - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť efektívnejšie.sk s.r.o. poskytuje efektívne služby firemným zákazníkom prostredníctvom webstránky www.efektivnejsie.sk.

Vďaka automatizácii vybavenia objednávok sme schopní robiť veci za skvelé ceny. Veľkou výhodou pre našich klientov je široký rozsah našich služieb a skúsenosti.

ID: 4003198  Dátum zverejnenia: 25.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.