8 - 12 EUR/hod.

Telefonický operátor

MJSW, s.r.o.

Miesto práce
Kominárska 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
14.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou telefonického operátora bude telefonicky informovať firemných respondentov o novej zákonnej povinnosti zápisu konečného užívateľa výhod do ORSR.

Nejedná sa o predaj cez telefón, cieľom je len informovanie o tejto novej zákonnej povinnosti a získanie súhlasu na zaslanie informačného emailu. Veľkou výhodou je, že túto zákonnú povinnosť si musia pod hrozbou pokuty do konca roka splniť všetky spoločnosti, takže väčšina z nich uvíta informácie, ako ju vyriešiť.

Informácie o novej zákonnej povinnosti:
Zákon č. 530/2003 o obchodnom registri ustanovil pre všetky spoločnosti s.r.o. povinnosť zápisať konečného užívateľa výhod (KUV) do ORSR. Ide väčšinou o majiteľou spoločností. Pri nesplnení tejto povinnosti do 31.12.2019 hrozí spoločnostiam pokuta 3 310 €.

Naša spoločnosť MJSW, s.r.o. poskytuje službu zápisu konečného užívateľa výhod do ORSR prostredníctvom webstránky www.kuv-registracia.sk.

Operátorovi je poskytnutý zoznam kontaktov, nemusí si ich vyhľadávať.

Hodinová mzda operátora je 8 € - 12 €/ hod a odvíja sa od počtu odpracovaných hodín v kalendárnom mesiaci. Čím viac hodín, tým vyššia hodinová mzda.
0 - 20 hod / mesiac - 8 € / hod
21 - 50 hod /mesiac - 10 € / hod
viac ako 50 hodín /mesiac - 12 € / hod

Váš životopis v slovenskom jazyku prosím posielajte cez stránku profesia "poslať spoločnosti životopis". Vážime si Váš záujem a preto budeme ohľadom stanoviska kontaktovať každého uchádzača.

Pohovory budú prebiehať od 14.10.2019 do konca októbra.

Progresívne odmeňovanie
Flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné zručnosti

Hlavnou činnosťou spoločnosti MJSW, s.r.o. je riešenie zákonných povinností podnikateľov rýchlo a pohodlne. Minulý rok sme viac ako 1300 spoločnostiam pomohli vyriešiť GDPR (www.gdpr-vzor.sk). Aktuálne je našou hlavnou činnosťou zápis KUV do ORSR (www.kuv-registracia.sk)

Wolkrova, 41
85101 Bratislava

Kontakt

ID: 3779110   Dátum zverejnenia: 5.10.2019