REACT developer

MJCH, s. r. o.

Miesto práce
Pri Suchom mlyne 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ - 5000€ brutto v závislosti od zručností a pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia požiadaviek zákazníka, analýza kódu, code-reviewing, optimalizácia riešení, návrh nových riešení.Hľadáme skúseného vývojára, ktorý dokáže naštartovať projekt podľa business požiadaviek, vytvoriť "stack" pre kolegov programátorov v teame, dbať na kvalitu výstupu.

Okrem nižšie uvedených vedomostí očakávame nasledovné technické zručnosti:
- React/React Native/Redux
- NodeJS
- (X)HTML, CSS (Less, SASS/SCSS)
- dependency management: npm/yarn
- VCS: git ( BitBucket/GitLab, gitflow)
- CI/CD: TeamCity/Bamboo

- základné znalosti webového a sieťového stacku (TCP/IP, REST, SOAP, HTTP request/response)
- základné znalosti používania OS Linux (Debian/RedHat based)/Win/Mac
- skúsenosti so Scrum/Kanban
- základné znalosti informačnej/kybernetickej bezpečnosti

Ponúkame Ti prácu v kolektíve, ktorý Ti bude vždy nápomocný a pripravený sa s Tebou podeliť o svoje znalosti a tiež sa s chuťou s Tebou zasmeje.
Zároveň Ti ponúkame flexibilný pracovný čas, homeoffice podľa dohody a možností projektov na ktorých budeš pracovať, náhradné voľno a bonusy. Pri nástupe tiež dostaneš vlastný notebook, a samozrejmosťou je u nás neobmedzené množstvo snackov, nealka a kávy počas celého dňa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

ReactJS - Expert
JavaScript - Expert
XHTML - Expert
CSS - Expert
UNIX/Linux - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť učiť sa rýchlo/efektívne
- nasadenie a zameranie na dokončovanie úloh
- nekonfliktnosť
- schopnosť zvládať stres
- ochota po obojstrannej dohode dočasne zvládať vyššiu pracovnú záťaž zámenou za ďalšie benefity

Spoločnosť MJCH, s. r. o., pôsobí na trhu od roku 2010. Zaoberáme sa vývojom a údržbou SW produktov a informačných systémov na mieru, kybernetickou bezpečnosťou a netradičnými riešeniami. Zakladáme si na férovosti, tolerantnosti, máme team, ktorý sa snaží pomôcť Ti s každým problémom, neodkladá veci na neskôr a hľadá efektívne riešenia. V našom priateľskom prostredí nájdeš priestor na sebarealizáciu a zdokonaľovanie svojich zručností a skúseností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3560695  Dátum zverejnenia: 14.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€ - 5000€ brutto v závislosti od zručností a pohovoru