Pracovník vo výrobe obuvi

Mjartan s.r.o.

Miesto práce
Riečna 28, Prievidza-Ukrniská
Termín nástupu
ihneď
Od 750 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus, výkonnostné odmeny, po odpracovaní jedného roka sa mzda zvyšuje

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Si manuálne zručný a máš chuť pracovať? Zaujíma ťa práca vo výrobe obuvi?
​Neváhaj a pošli nám životopis!

​Tvojou náplňou práce bude najmä:

​- manuálne a obslužné práce pri výrobe obuvi
​- obsluha obuvníckych strojov
​- ďalšie práce spojené s výrobným procesom

​Náplň práce závisí aj od konkrétnej pozície vo výrobe.
​Nepotrebuješ skúsenosti s výrobou obuvi. Stačí ti chuť učiť sa a pracovať.
​Pošli nám životopis a na osobnom pohovore sa dozvieš viac.​

​- karta MULTISPORT
​- dochádzkový bonus
​- výkonnostný bonus
​- vernostný bonus
​- zľavy na produkty
​- koncoročný teambuilding
​- práca priamo v Prievidzi​

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

​- zodpovednosť
​- precíznosť
​- manuálna zručnosť
​- chuť pracovať​

Spoločnosť Mjartan začala svoju obchodnú činnosť v roku 1990. V roku 1996 spustila výrobu pohodlnej domácej a vychádzkovej obuvi na automatizovanom rotačnom stroji pod vlastnou značkou MJARTAN Comfort made in Slovakia. Spôsob výroby priamym nálevom polyuretánu do foriem zaručuje, že obuv dosahuje najvyšší stupeň pohodlia, stability a komfortu. Zdravotná nezávadnosť a pohodlie sú hlavné predpoklady, na ktorých si obuv značky „Mjartan“ zakladá.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jozef Mjartan
E-mail: poslať životopis
ID: 4816853  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac