Zasielateľ /Manažér prepravy

MJ SPED s.r.o.

Miesto práce
Viničné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000,- EUR / celková mzda predstavuje 30% z dosiahnutého špedičného výnosu pracovníka - aplikuje sa po zapracovaní - viac informácií o možnosti ohodnotenia pri osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie prípadov v rámci cestnej prepravy (FTL, LTL) od cenotvorby, cez
zadania objednávky vhodnému dopravcovi, až po sledovanie dodania zásielky
- reportovanie klientom i vedeniu / zaisťovanie spätnej väzby
- komunikácia s dopravcami a rozširovanie ich portfólia
- správa zvereného klientského portfólia ako i aktívne vyhľadávanie nových
obchodných príležitostí
- evidencia dokumentov a informácií týkajúcich sa prepráv
- dodržiavanie firemných procedúr kvality a bezpečnosti

-práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti s 25 ročnou históriou a výbornou
reputáciou
-príjemné pracovné prostredie
-ústretové vedenie
-možnosti rastu a dobrého finančného ohodnotenia závislého od výkonu
-možnosť čiastočnej práce z domova
-mobilný telefón, laptop

Termín nástupu je možný po dohode s vybraným uchádzačom, pričom môže byť i pred/po termíne ukončenia výberového konania.

Upozorňujeme, že len vybraní uchádzači budú kontaktovaní a prípadne pozvaní na osobné stretnutie. Ďakujeme za porozumenie.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.

Prosíme uchádzačov, aby svoj štruktúrovaný životopis a žiadosť so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielali na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, manažment, ekonómia, technika je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

predpoklady a zručnosti :
- vlastné klientské portfólio výhodou
- prax v oblasti prepravy zásielok / špedície

-pracovitosť/čestnosť/cielavedomosť/zodpovednosť
-tímový hráč
- komunikačné a organizačné schopnosti
- schopnosť rýchlo a samostatne rozhodovať
- zvládanie stresových situácií/multitasking
- znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou

MJ SPED je na trhu 25 rokov, a zameriava sa na cestnú a železničnú prepravu zásielok. Spoločnosť zaznamenáva konštantný nárast doručovaných zásielok a hľadá nového kolegu, ktorý bude súčasťou tímu, a pomôže nám i naďalej rásť a skvalitňovať nami ponúkané služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hlavná 4
900 23 Viničné
ID: 2681735   Dátum zverejnenia: 13.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000,- EUR / celková mzda predstavuje 30% z dosiahnutého špedičného výnosu pracovníka - aplikuje sa po zapracovaní - viac informácií o možnosti ohodnotenia pri osobnom stretnutí