Reagujte bez životopisu

Hľadám obchodníka na pozíciu "hypošpecialistu", kt. si chce zarobiť aspoň 1000 EUR

MJ Company Limited s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac- kvartálne odmeny za výkon - podiel na zisku - príspevok na kanceláriu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– práca v kancelárii
– práca s tímom realitných maklérov
– komunikácia s klientami
- vybavovanie hypotekárnych úverov
– komunikácia s finančnými partnermi, najmä bankami
– prezentovanie služieb spoločnosti
– spracovávanie informácií
– vyhodnocovanie analýz a tvorba konceptov
– poskytovanie komplexných služieb pre potreby klientov a zákazníkov
spoločnosti
- prevažné miesto výkonu práce je v rámci mesta Nitra

- flexibilný pracovný čas
– firemné vzdelávanie – bezplatná rekvalifikácia v danej oblasti
– obchodné, ekonomické a finančné vzdelávanie
– dostupné kariérne možnosti, automatický postup po splnení podmienok
– možnosť ovplyvniť si svoje platové podmienky
– možnosť získať prax v oblasti obchodu, komunikácie a vedenia ľudí
- možnosť príspevku na kanceláriu
- motivačné súťaže a dovolenky
- možnosť získať kvartálne odmeny za výkon a iné bonusy

Ponúkam príležitosť, kde ide o nástup do "rozbehnutého vlaku". Naučím Vás zarobiť si aspoň 1000 EUR na začiatku. Ide o prácu, v ktorej budete pomáhať riešiť úvery pre klientov celého realitného tímu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Internet - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

cieľavedomosť
zodpovednosť
chuť sa rozvíjať a učiť

Brokeria, a.s. je nová spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančného sektora. Do svojho tímu, ktorý tvoria skúsení manažéri a obchodníci, hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí budú mať jedinečnú možnosť podieľať sa hneď od začiatku na tvorbe procesov a budovaní značky na trhu. Naším cieľom je vybudovať silný a stabilný tím ľudí s chuťou pracovať a učiť sa nové veci v spolupráci s finančnými odborníkmi a spoločnosťami. Sme partnerom pre správne rozhodnutia vo svete financií.
Spoločnosť Brokeria, a.s. sa za zhruba dva roky svojej existencie zaradila medzi TOP 10 najúspešnejších finančných sprostredkovateľov v rebríčku TREND TOP vo finančníctve, čo je perfektný výsledok.
ID: 3919839  Dátum zverejnenia: 3.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac