Reagujte bez životopisu

Hľadáme obchodníka s manažérskymi skúsenosťami, ktorý si chce nadštandardne zarobiť

MJ Company Limited s.r.o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiacobjemový bonus, kvartálny bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– práca v kancelárii
– komunikácia so zákazníkmi
– komunikácia s finančnými partnermi
– prezentovanie služieb spoločnosti
– spracovávanie informácií
– vyhodnocovanie analýz a tvorba konceptov
– vedenie tímu
– poskytovanie komplexných služieb pre potreby klientov a zákazníkov
spoločnosti

– firemné vzdelávanie – bezplatná rekvalifikácia v danej oblasti
– obchodné, ekonomické a finančné vzdelávanie
– dostupné kariérne možnosti
– možnosť ovplyvniť si svoje platové podmienky
– možnosť získať prax v oblasti obchodu, komunikácie a vedenia ľudí
- možnosť príspevku na kanceláriu
- motivačné súťaže a dovolenky
- možnosť získať kvartálne odmeny za výkon a iné bonusy

Informácie o výberovom konaní

- životopisy žiadame zasielať na [email protected]
– kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám
– vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie

- mzda/plat je podmienený výkonom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– bezúhonnosť
– komunikatívnosť
– flexibilita, efektivita
– samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
– organizačné schopnosti
- iniciatíva a chuť vzdelávať sa

Brokeria, a.s. je nová spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančného sektora. Do svojho tímu, ktorý tvoria skúsení manažéri a obchodníci, hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí budú mať jedinečnú možnosť podieľať sa hneď od začiatku na tvorbe procesov a budovaní značky na trhu. Naším cieľom je vybudovať silný a stabilný tím ľudí s chuťou pracovať a učiť sa nové veci v spolupráci s finančnými odborníkmi a spoločnosťami. Sme partnerom pre správne rozhodnutia vo svete financií.
Spoločnosť Brokeria, a.s. sa za zhruba dva roky svojej existencie zaradila medzi TOP 10 najúspešnejších finančných sprostredkovateľov v rebríčku TREND TOP vo finančníctve, čo je perfektný výsledok.
ID: 3510475  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac