Vodič, strojník

MIXIN SK s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
810 - 2 350 EUR/mesiacV roku 2023 bola hrubá ROČNÁ mzda 21850 eur bez stravného

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po zaškolení bude zamestnanec sám riadiť 8kolové vozidlo-MixMobil na stavbu a obsluhovať riadiaci systém výroby.

Na korbe je umiestnená vyspelá technológia výroby tekutých zmesí. Ovláda sa jednoduchým systémom cez obrazovku riadiaceho systému.

Stabilná firma, platy načas, vysoké odmeny za odvedený výkon, preplácanie stravného podľa zákona, autá vo veľmi dobrom stave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

5

Zodpovednosť, technická zručnosť

Mixin SK s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny vyrábajúcej stavebné zmesi priamo na stavbe v mobilných zariadeniach - MixMobiloch

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4819468  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 810 EUR/mesiac