Operátor výroby - Žilina

MIX SK, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA v Žiline

Spoločnosť MIX SK hľadá pre svojho klienta

pracovníkov do výroby,

Hľadáme zodpovedných pracovníkov do výroby s pozitívnym prístupom k práci.

Miesto výkonu práce - Teplička nad Váhom

Pracovná doba - 3 zmeny /8h / pondelok - piatok

náplň práce - výroba diskov pre autom.priemysel

mzda - 1 200 euro / brutto

nástup ihneď

možnosť ubytovania

bez dopravy

kontakt 0905 284 284

/práca je vhodná skôr pre mužov, nakoľko práca je fyzicky náročnejšia/

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Obchodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personalistiky pre výrobné a priemyselné spoločnosti, personálne poradenstvo, administratívne služby
ID: 3894181  Dátum zverejnenia: 17.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac