Reagujte bez životopisu

Autorizovaný bezpečnostný technik a technik požiarnej ochrany

MIVE facility services, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacMzda orientačná, upresníme na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie školení v oblasti BOZP a ochrany pred požiarmi
- vypracovanie dokumentácie BOZP a ochrany pred požiarmi
- zodpovednosť za vypracovanie a implementáciu postupov BOZP
- kontrola stavu pracovísk z hľadiska BOZP a vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok u našich zmluvných odberateľov
- zabezpečenie odborných úloh v oblasti bezpečnosti práce (školenia, kontroly, spracovanie dokumentácie a pod.) pre zmluvných klientov
- identifikácia a posudzovanie rizík

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. V prípade Vášho záujmu, pošlite nám prosím Váš životopis na: [email protected].
V prípade otázok, neváhajte nás kontaktovať: +421903294479.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

autorizovaný bezpečnostný technik, technik požiarnej ochrany

- platné osvedčenie Autorizovaný bezpečnostný technik
- platné osvedčenie Technik požiarnej ochrany
- znalosť legislatívy vyhradených technických zariadení
- znalosť legislatívy kontroly a údržby požiarnych zariadení
- prezentačné a komunikačné zručnosti
- bezúhonnosť a spoľahlivosť
- výhodou je prax v nasledovných oblastiach: doprava, stavebníctvo, skladovanie a výdaj horľavých kvapalín, RTG zariadenia, administratíva, autodielne, údržbárske / zámočnícke dielne, energetika, správa budov

Spoločnosť sa zaoberá zabezpečovaním služieb v oblasti bezpečnosti pri práci, požiarnej ochrany, revízií VTZ a PTZ, dohľadu nad pracovnými podmienkami

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4178194  Dátum zverejnenia: 8.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac