Aftersales area manager, Mitsubishi Motors SK

Mitsubishi Motors SK

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme AFTERSALES AREA MANAGERA

Koho potrebujeme a hľadáme?

Hľadáme praktického kolegu, ktorý pozná smer, „vyhrnie si rukávy“, je orientovaný na zákazníka, ktorého práca baví, má zmysel pre detail a zároveň premýšľa v súvislostiach. Tímoví hráči sú vítaní, technická znalosť automobilov je základ a predchádzajúca skúsenosť z podobnej pozície nutnosť. Svoju angličtinu využijete na dennej báze a vodičské schopnosti pri služobných cestách po celom Slovensku.

Čo budete robiť?

Pracovná náplň Aftersales Area managera rozhodne nie je stereotypná. Hlavná náplň je pravidelná návšteva dílerstiev a implementácie popredajných štandardov, programov, procesov, produktov a stratégií za účelom podpory servisu a obchodu ND (výnosov a zisku), zvyšovanie zákazníckej spokojnosti, odovzdávanie technických znalostí a skúseností, rozširovanie zákazníckeho portfólia, homologizácia a národné schvaľovanie nových a súčasných modelov, komunikácia s národnou schvaľovacou autoritou MDaV, MV pričom:

  • Je zodpovedný za zvyšovanie kvality servisu a komunikáciu medzi distribútorom a dílerom
  • Pravidelne vyhodnocuje servisný proces a proces starostlivosti o zákazníkov na dílerstvách a poskytuje im technické a obchodné poradenstvo, tréningy a návrhy na jeho zlepšenie a na aplikáciu marketingovej stratégie servisu
  • Pripravuje a komunikuje pre dílerstvá merateľné výkonnostné a kvalitatívne ukazovatele a pravidelne analyzuje ich výsledky
  • Motivuje zamestnancov dílerstva k dodržiavaniu všetkých distribútorských štandardov a postupov
  • Dohliada na implementáciu distribútorských programov
  • Zhromažďuje nevyhnutné dáta a informácie o situácii na trhu a ďalšie indikátory, ktoré ovplyvňujú prípravu Distribútorského akčného plánu
  • Implementuje CRM v dílerskej sieti
  • Rieši zákaznícke sťažnosti eskalované na distribútora v rámci konkrétneho dílerstva
  • Udržuje a rozvíja servisné štandardy a implementuje ich v dílerskej sieti
  • Implementuje nové produkty
  • Komunikuje so zákazníkom ohľadom technických záležitostí
  • Komunikuje so zástupcom výrobcu Mitsubishi Motors Europe
  • Vydáva technické stanoviská a potvrdenia pre Ministerstvo dopravy, Štátny dopravný úrad, Okresné úrady, Dopravnú Políciu, KO, STK a iné.
  • Návrhuje riešenia prekladov Návodov na obsluhu, servisných a garančných knižiek
  • Koordinuje a pomáha pri technických školeniach + Servisných stretnutiach
  • Spravuje program na tlač OEV (Osvedčenie o evidencii vozidla)
  • Administratívna príprava dílerských zmlúv (servis) + ďalších zmlúv
  • Spolupracuje so ZAP ( Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky)
  • Zaisťuje legislatívny rámec vozidiel s ukončenou životnosťou a nastavuje procesy

Výsledkom Vašej práce budú perfektne spolupracujúce a profesionálne dílerstvá Mitsubishi a tým pádom i spokojní zákazníci.

Čo od Vás očakávame?

  • Nadšenie pre autá
  • Vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • Technická znalosť automobilov
  • Dobrá komunikácia a súhra v tíme
  • Predošlá skúsenosť/zamestnanie v dílerstve alebo u distribútora na podobnej pozícii: minimálne 3 roky
  • Vlastné nápady a inovácie, vysoká motivovanosť a zapálenie
  • Znalosť AJ – slovom i písmom
  • Znalosť MS Office
  • Analytické a systematické myslenie
  • Ochota cestovať
  • Vodičský preukaz – sk. B

Aký bude Váš tím?

Stanete sa súčasťou zohranej skupiny ľudí, ktorí robia, čo ich baví, firmy, kde vládne neformálna atmosféra. V Bratislave pre Vás hlavným parťákom bude Adrian, skúsený a vždy pozitívne naladený Country Sales Manager a z Prahy budete pod odbornou gesciou Technického riaditeľa Robina, maximálneho profesionála v odbore – s ich podporou a vedením a s podporou ostatných členov tímu sa rýchlo zapracujete a budete mať priestor pre svoj rast.

Čo ponúkame?

  • Dlhodobú perspektívu v stabilnej a dynamickej spoločnosti
  • Skvelú prácu pre milovníkov áut
  • Kolektív profesionálov ako po odbornej, tak aj po ľudskej stránke
  • Moderné pracovné prostredie
  • Príležitosť pravidelne sa vzdelávať
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Služobné vozidlo s možnosťou využitia aj na súkromné účely
  • Mobilný telefón, note-book
  • Vzdelávanie, angličtina

Tak čo, zaujalo Vás to?

Zareagujte na túto pozíciu, odpovieme každému!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně
ID: 3555722  Dátum zverejnenia: 7.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR/měsíc