Informace o pracovním místě

Místo práce
Slaný
Druh pracovního poměru
plný úvazek
MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o.

Společnost MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o. (MEAC) byla založena v červnu roku 2000 jako dceřiná společnost mateřského závodu Mitsubishi Electric Corporation (MELCO) sídlící v Himeji, Japonsko. V současné době firma zaměstnává 260 zaměstnanců. Její hlavní úkol spočívá ve výrobě a dodávkách elektrických rotačních a elektronických součástek pro automobilový průmysl pro evropský trh. Nabízí nadstandardně široký rozsah zaměstnaneckých benefitů a velmi poklidnou a přátelskou firemní kulturu.

Obsluha VZV / skladník

Hlavní náplň práce:

Práce ve skladu, manipulace s materiálem a výrobky
Řízení vysokozdvižného vozíku a systémového vozíku (zakladače)
Práce ve směnném provozu
Obsluha externího skladu

Požadavky:

Oprávnění pro řízení vysokozdvižného vozíku
Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
Manuální zručnost
Základní uživatelská znalost práce na počítači
Smysl pro disciplínu a dodržování pořádku
Smysl pro týmovou spolupráci
Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
Předchozí zkušenost na obdobné pozici

Nabízíme:

Velmi dobré mzdové ohodnocení
Dovolenou v rozsahu 5 týdnů ročně
6 dnů volna na zotavenou ročně
Příspěvek na dopravu
Dopravu z odpolední, na noční a z noční směny do 25 km
Příspěvek na stravování
13. mzdu
Penzijní připojištění
Další zaměstnanecké výhody

V případě potřeby zajistíme ubytování přímo ve Slaném!

Kontakt
Kontaktní osoba: Jitka Wagnerová
Tel.: 312500119
E-mail: poslat životopis

ID: 3464139   Dátum zverejnenia: 6.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.