Obchodník na investície

MITA Group s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
1 800 EUR/mesiacMzdové podmienky závisia od druhu pracovného pomeru, skúseností a znalostí uchádzača. Poskytovanie mimoriadnych finančných odmien za výkon. Získavate benefity, ktoré porastú tak, ako budete rásť spolu s nami. Čím dlhšie u nás budete pracovať, tým viac výhod získate.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžite po práci, v ktorej si zarobíte dostatok peňazí? Chcete sa naučiť podnikať? Dáva vám zmysel pomáhať ľuďom vo svojom okolí? Chcete mať pod kontrolou svoje peniaze a naučiť to aj klientov?

Ponúkame vám pracovnú príležitosť s možnosťou vysokého zárobku, flexibilitou času a miesta. Rozširujeme tím ľudí, ktorí túžia byť nie len úspešní, ale chcú využiť príležitosť a možnosť pre svoj ďalší posun.

O ČOM TO BUDE?
Naučíte sa prácu, ktorá vám umožní podporiť stovky klientov v ich životnom príbehu. Vypočujete si potreby klienta a navrhnete optimálne riešenie. Budete tak reprezentovať spoločnosť, ktorá vám na oplátku bude skutočným partnerom - poskytne vám nie len finančné zabezpečenie, no najmä komunitu ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a pomáhajú si a dokážu vám poskytnúť návody a informácie pre podnikanie v oblasti vzdelávania a peňazí.

INVESTÍCIE • CENNÉ PAPIERE • ETF FONDY • ZLATO • STRIEBRO

NÁPLŇ PRÁCE
• akvizícia a budovanie vzťahov s klientmi
• vyhľadávanie novej obchodnej príležitosti
• starostlivosť o existujúcu sieť klientov
• analýza trhu a sledovanie jeho vývoja
• príprava riešení pre vybrané skupiny a administratíva
• navrhovanie optimálneho riešenia pre klientov prostredníctvom vhodných produktov
• poskytovanie informácií a riešení pre optimalizáciu nákladov
• tvorba obchodných ponúk pre klientov
• budovanie obchodnej siete

Nevadí, ak nie ste expertom vo svete financií. Na začiatku s nami absolvujete rozvojový program. Chceme prispieť k rozvoju spoločnosti, k rastu organizácie, k budovaniu úspešného tímu a osobnostnému rozvoju každého člena tímu.

Prácu je možné vykonávať na pravidelnom pracovisku v Žiline, Trenčíne, Martine, Ružomberku, Nitre, Trnave, Banskej Bystrici, Zvolene, Bratislave alebo formou homeoffice.

• Komplexný vzdelávací program na obchodníckej a manažérskej úrovni
• Kurz podnikania
• Rétorické semináre pre rozvoj lektorských zručností
• Možnosť kariérneho rastu
• Kreatívna práca s vlastným organizovaním práce
• Práca na rôznych projektoch
• Provízie
• Zľavy od našich obchodných partnerov
• Firemné akcie
• Dovolenky
• Zážitkové podujatia
• Možná práca formou homeoffice

Uchádzači, ktorí postúpia do užšieho výberu budú kontaktovaní zo strany spoločnosti telefonicky alebo e-mailom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov. Výberového pohovoru sa môžete zúčastniť aj videopohovorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovníctvo, Financie, Obchod, Ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Apple iOS - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikácia a príjemné vystupovanie
Cieľavedomosť
Flexibilita
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Dochvíľnosť
Vytrvalosť
Schopnosť vzdelávať sa
Orientácia na výsledky a efektivitu

Navyše oceníme ak ste:
• samostatný/á,
• kreatívna osobnosť,
• schopný/á operatívne riešiť problémy,
• precízny/a, dynamický/á,
• tímový hráč/hráčka.

Sme lídrom v budovaní osobnej prosperity. Pre nás je dôležité vybudovať ucelený vzdelávací systém pre ľudí, ktorí chcú vždy viac s dôrazom na poskytovanie kvalitných služieb. Veríme, že v súčasnej dobe plnej istoty prinášame a vnášame viac istoty a prosperity, pričom dokážeme vytvoriť nový trh.

MITA Group, s.r.o. JE ZMLUVNÝM PARTNEROM spoločností Profi +, a.s. a Akadémia +, s.r.o.
ID: 4431620  Dátum zverejnenia: 5.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac