Finančný konzultant

MITA Group s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
1 800 EUR/mesiacMzdové podmienky závisia od druhu pracovného pomeru, skúseností a znalostí uchádzača. Poskytovanie mimoriadnych finančných odmien za výkon. Získavate benefity, ktoré porastú tak, ako budete rásť spolu s nami. Čím dlhšie u nás budete pracovať, tým viac výhod získate.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

História poistenia siaha do 18. storočia, kedy poisťovatelia súhlasili prevziať na seba riziká mora, ohňa, represálií, väzenia, akejkoľvek ujmy a nebezpečenstva, rán osudu a všetkého zlého, čo sa môže prihodiť. S odstupom času sa poistné zmluvy napokon celkom prirodzene stali súčasťou obchodného práva.

FINANČNÝ KONZULTANT PRE POISTNÝ TRH

Dáva vám zmysel pomáhať ľuďom vo svojom okolí? Chcete mať pod kontrolou svoje peniaze a naučiť to aj klientov? Túžite po práci, v ktorej si zarobíte dostatok peňazí? Chcete sa naučiť podnikať?

Ponúkame vám pracovnú príležitosť s možnosťou vysokého zárobku, flexibilitou času a miesta. Rozširujeme tím ľudí, ktorí túžia byť nie len úspešní, ale chcú využiť príležitosť a možnosť pre svoj ďalší posun.

O ČOM TO BUDE?
Naučíte sa prácu, ktorá vám umožní podporiť stovky klientov v ich životnom príbehu. Vypočujete si potreby klienta a navrhnete optimálne riešenie. Budete tak reprezentovať spoločnosť, ktorá vám na oplátku bude skutočným partnerom - poskytne vám nie len finančné zabezpečenie, no najmä komunitu ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a pomáhajú si a dokážu vám poskytnúť návody a informácie pre podnikanie v oblasti vzdelávania a peňazí.

NÁPLŇ PRÁCE:
• akvizícia a budovanie vzťahov s klientmi
• vyhľadávanie novej obchodnej príležitosti
• starostlivosť o existujúcu sieť klientov
• príprava riešení pre vybrané skupiny a administratíva
• navrhovanie optimálneho riešenia pre klientov prostredníctvom vhodných produktov
• poskytovanie informácií a riešení pre optimalizáciu nákladov
• tvorba obchodných ponúk pre klientov
• budovanie obchodnej siete

Nevadí, ak nie ste expertom vo svete financií a poistného trhu. Na začiatku s nami absolvujete rozvojový program. Chceme prispieť k rozvoju spoločnosti, k rastu organizácie, k budovaniu úspešného tímu a osobnostnému rozvoju každého člena tímu.

Prácu je možné vykonávať na pravidelnom pracovisku v Žiline, Trenčíne, Martine, Ružomberku, Nitre, Trnave, Bratislave alebo formou homeoffice.

• Komplexný vzdelávací program na obchodníckej a manažérskej úrovni
• Kurz podnikania
• Rétorické semináre pre rozvoj lektorských zručností
• Možnosť kariérneho rastu
• Kreatívna práca s vlastným organizovaním práce
• Práca na rôznych projektoch
• Provízie
• Zľavy od našich obchodných partnerov
• Firemné akcie
• Dovolenky
• Zážitkové podujatia
• Možná práca formou homeoffice

Uchádzači, ktorí postúpia do užšieho výberu budú kontaktovaní zo strany spoločnosti e-mailom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov. Výberového pohovoru sa môžete zúčastniť aj videopohovorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančníctvo, Poisťovníctvo, Ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Apple iOS - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikácia a príjemné vystupovanie
Cieľavedomosť
Flexibilita
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Dochvíľnosť
Vytrvalosť
Schopnosť vzdelávať sa
Orientácia na výsledky a efektivitu

Navyše oceníme ak ste:
• samostatný/á,
• kreatívna osobnosť,
• schopný/á operatívne riešiť problémy,
• precízny/a, dynamický/á,
• tímový hráč/hráčka.

Sme lídrom v budovaní osobnej prosperity. Pre nás je dôležité vybudovať ucelený vzdelávací systém pre ľudí, ktorí chcú vždy viac s dôrazom na poskytovanie kvalitných služieb. Veríme, že v súčasnej dobe plnej istoty prinášame a vnášame viac istoty a prosperity, pričom dokážeme vytvoriť nový trh.

MITA Group, s.r.o. JE ZMLUVNÝM PARTNEROM spoločností Profi +, a.s. a Akadémia +, s.r.o.
ID: 4323640  Dátum zverejnenia: 15.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac