Kuchár

Mister Croissant s. r. o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
6.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 700 EUR/mesiac1400 až 1700 eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chceš dobre zarábať nemusíš ísť do zahraničia, máš jedinečnú príležitosť - do novej reštaurácii hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý miluje jedlo a nové chute. Dáme ti priestor sa kreatívne vyžiť a radi sa navzájom inšpirujeme.
Predošlé skúsenosti sú vyhodou. Mame super kolektív a pracujeme krátky-dlhý tyždeň.

➡️ Nadštandardné platového podmienky (základ + prémie podľa výsledkov)
➡️ Skvelý kolektív
➡️ Priestor na sebarealizáciu a kreativitu
➡️ Zaujímavý koncept reštaurácie

Sme moderná reštaurácia vo ♥️ Zvolene . Orientujeme sa na lokálne suroviny, remeselné nápoje a zážitok a pôžitok z každého sústa. Varíme a pečieme vždy čerstvo a zdravo bez polotovarov.
Chceme, aby ľuďom záležalo na tom, čo jedia a aby u nás strávili vďaka celkovej atmosfére výnimočný čas.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.6.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastro, služby, príp. iné

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel, Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2 a viac

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✨ Zodpovednosť
✨ Spoľahlivosť
✨ Serióznosť
✨ Cieľavedomosť
✨ Chuť neustále sa zlepšovať

Dôležité je, aby mal náš nový kolega rád svoju prácu. Záleží nám na tom, aby bol aktívny a sebavedomý. Predchádzajúce skúsenosti sú výhodou. Idealny kandidat je ten, kto chce pracovať v našej prevádzke a páči sa mu náš koncept.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nadiia Goshovska
Tel.: +421910102326
E-mail: poslať životopis
ID: 4839092  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac