Можливість для людей з України

Čašník/čašníčka

Mister Croissant s. r. o.

Miesto práce
Banská Štiavnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 850 EUR/mesiacZákladný plat od 4,5 €/hod netto v závislosti od skúseností + tringelty, bonusy a prémie. Obedy a nápoje v hodnote 17 eur/deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
- starostlivosť o našich hostí v rámci stolovania
- odporúčanie jedál a nápojov z nášho menu
- príprava studených a teplých nápojov
- vydávanie jedál
- práca na pokladni (jednoduchý gastrosystém)
- udržiavanie čistoty baru a stolov
Dôležité je, aby mal náš nový kolega rád svoju prácu. Záleží nám na tom, aby bol komunikatívny, aktívny a sebavedomý. Predchádzajúce skúsenosti sú výhodou, avšak radi zaučíme aj niekoho menej skúseného, kto chce pracovať v našej prevádzke a páči sa mu náš koncept.

Práca je na zmeny - krátky/dlhý tyžden alebo podľa dohody.
Základný plat 4,5 €/hodina + dohoda v závislosti od skúseností + tringelty, bonusy a prémie. Obedy a nápoje v hodnote 17 eur/deň.
Vieme pomôcť s ubytovaním.

Sme prvé 100 % vegan bistro / reštaurácia v Banskej Štiavnici. Varíme a pečieme vždy len z čerstvých surovín. Podávame autorské limonády vyvinuté špeciálne pre naše bistro top európskymi barmanmi. V našom bistre podávame zdravé a kvalitné jedlo a nápoje.
Budeme sa tešiť na vaše životopisy. Všetky žiadosti starostlivo zvážime a v prípade záujmu vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastro, príp. iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ukrajinský jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aspoň 1 cudzí jazyk výhodou, nie podmienkou, prax v zahraničí veľmi vítaná.

Dôležité je, aby mal náš nový kolega rád svoju prácu. Záleží nám na tom, aby bol aktívny a sebavedomý. Predchádzajúce skúsenosti sú výhodou, avšak radi zaučíme aj niekoho menej skúseného, kto chce pracovať v našej prevádzke a páči sa mu náš koncept.
ID: 4184007  Dátum zverejnenia: 25.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac