Reagujte bez životopisu

Čašnik/čašníčka

Mister Croissant s. r. o.

Miesto práce
Banská Štiavnica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacZáklad + bonusy a premie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a šikovného čašnika/čašníčku do novootvorenej prvej Veganskej a Vegetarianskej reštaurácie v Banskej Štiavnici.
Práca na pokladne - jednoduchý gastrosystem, vydávanie jedal, bežná praca čašnika. Hladame aktivneho a sebavedomeho človeka, ktorý ma rad svoju pracu.

Prevádzková doba: po-štv, ne: 9.00 - 20.00 podľa zmien
Zmeny 2/2 alebo podľa dohody.
Moderný priestor, Kvalitná a vždy čerstvá kuchyňa, perfektný kolektív. Nadštandardné platové podmienky. Plat od 4 eur/hod netto v zavislosti od skúsenosti + bonusy , premie a tringelty.

Sme prvá Vegansku a Vegetariánska reštaurácia- bistro v Banskej Štiavnici.
Varíme a pečieme vždy čerstvé a kvalitné jedla. Ponúkame iba zdravé jedla a pitie.
Hladame posilu do našho teamu.
Lemberg bistro
Radnične námestie 10, 969 01, Banska Štiavnica

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastro, príp. iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ukrajinský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Aspoň 1 cudzí jazyk výhodou nie podmienkou, prax v zahraničí veľmi vítaná.

Dôležité je, aby mal náš nový kolega rád svoju prácu. Záleží nám na tom, aby bol aktívny a sebavedomý. Predchádzajúce skúsenosti sú výhodou, avšak radi zaučíme aj niekoho menej skúseného, kto chce pracovať v našej prevádzke a páči sa mu náš koncept.
ID: 3950546  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac