Reagujte bez životopisu

Pracovník na stavebno-montážne prace. Práca na Slovensku

MiStav SK s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 800 EUR/mesiacMožnosť platového a kariérneho rastu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúsených, zodpovedných, spoľahlivých a zručných stavbárov montérov, ktorí majú skúsenosti s tesárskymi, železiarskymi, betonárskymi a murárskymi prácami.
Sú zodpovední a spoľahliví.

- ubytovanie a cestovné hradené zamestnávateľom
- pracovný odev a OOPP. zabezpečí firma
- zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- nástup možný ihneď alebo dohodou
- priateľský kolektív

Prosíme v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte mailom na [email protected] alebo telefonicky na mobil +421 910 144 683.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

zručný
lojálny
pracovitý
zodpovedný

Firma MiStav SK s.r.o. sa zaoberá realizáciou stavebných, montážnych a železiarskych prác. V oblasti energetických stavieb rekonštrukciou a výstavbou nových rozvodní po celom území Slovenska. Budovaním a rekonštrukciou priemyselných budov. Líniové stavby.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte mailom na [email protected] alebo telefonicky na mobil 0910 144 373.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4107218  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac