Reagujte bez životopisu

Strojník traktorbáger/kolesové otočné rýpadlo

MiStav SK s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiacprémie do výšky 200€ + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť MiStav SK hľadá do svojho tímu strojníka na traktorbáger
Náplňou práce je :
- Obsluha, riadenie a bežná údržba prideleného stroja.

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Seriózny prístup
- Prémie
- Zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa

Informácie o výberovom konaní

Prosíme kontaktovať na mail: [email protected] ,
tel. +421 910 144 683

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, T

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Platný strojnícky preukaz
- Zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci

- Lojálny

- flexibilný

Firma MiStav SK s.r.o. sa zaoberá realizáciou stavebných, montážnych a železiarskych prác. V oblasti energetických stavieb rekonštrukciou a výstavbou nových rozvodní po celom území Slovenska. Budovaním a rekonštrukciou priemyselných budov. Líniové stavby.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte mailom na [email protected] alebo telefonicky na mobil 0910 144 373.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 3965399  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac