Reagujte bez životopisu

Vodič nákladného vozidla sk. C, E + Hydraulická ruka

MiStav SK s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiacMesačné odmeny 250€ + diéty Možnosť po dohode pracovať na živnosť prípade na iný úväzok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná Ponuka: Vodič Nákladného Auta

Hľadáme spoľahlivého a skúseného vodiča nákladného auta, ktorý sa pridá k našej skvelej spoločnosti.

Požiadavky: • Platný vodičský preukaz skupiny C+E • Minimálne 2 roky skúseností s riadením nákladného auta

• Dobrá znalosť cestnej dopravy a pravidiel
• Zodpovednosť a spoľahlivosť

Ponúkame: • Stabilná pracovná zmluva a atraktívne platové podmienky

• Príležitosť prispieť k úspechu našej firmy Ak máte záujem a spĺňate naše požiadavky, pošlite svoje životopis a motivačný list na [email protected]

Tešíme sa na vašu prihlášku!

- Príspevok na stravu, ubytovanie, cestovné
- Pracovný odev a taktiež OOPP zabezpečí firma
- Motivačné finančné ohodnotenie (mesačné, ročné)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- flexibilnosť
- zručnosť
- chuť pracovať

Firma MiStav SK s.r.o. sa zaoberá realizáciou stavebných, montážnych a železiarskych prác. V oblasti energetických stavieb rekonštrukciou a výstavbou nových rozvodní po celom území Slovenska. Budovaním a rekonštrukciou priemyselných budov. Líniové stavby.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte mailom na [email protected] alebo telefonicky na mobil 0910 144 373.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3961193  Dátum zverejnenia: 14.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac