Reagujte bez životopisu

Vodič nákladného vozidla sk. C, E + Hydraulická ruka

MiStav SK s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 800 EUR/mesiacMožnosť po dohode pracovať na živnosť prípade na iný úväzok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná Ponuka: Vodič Nákladného Auta s HR

Hľadáme spoľahlivého a skúseného vodiča nákladného auta, ktorý sa pridá k našej skvelej spoločnosti.

Požiadavky: • Platný vodičský preukaz skupiny C+E • Minimálne 2 roky skúseností s riadením nákladného auta

• Dobrá znalosť cestnej dopravy a pravidiel
• Zodpovednosť a spoľahlivosť

Ponúkame: • Stabilná pracovná zmluva a atraktívne platové podmienky

• Príležitosť prispieť k úspechu našej firmy Ak máte záujem a spĺňate naše požiadavky, pošlite svoje životopis a motivačný list na mistavsk.sro@gmail.com

Tešíme sa na vašu prihlášku!

- Príspevok na stravu, ubytovanie, cestovné
- Pracovný odev a taktiež OOPP zabezpečí firma
- Motivačné finančné ohodnotenie (mesačné, ročné)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- flexibilnosť
- zručnosť
- chuť pracovať

Firma MiStav SK s.r.o. sa zaoberá realizáciou stavebných, montážnych a železiarskych prác. V oblasti energetických stavieb rekonštrukciou a výstavbou nových rozvodní po celom území Slovenska. Budovaním a rekonštrukciou priemyselných budov. Líniové stavby.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte mailom na mistav@mistavsk.sk alebo telefonicky na mobil 0910 144 373.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 3961193  Dátum zverejnenia: 15.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac