Reagujte bez životopisu

Stavbár

MiStav SK s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiacNástupný plat 700€ plus prémie 200€ a diéty 200€ . Výplatný termín je od 15 - 20 v nasledujúci mesiac. Taktiež polročné a koncoročné prémie pokiaľ sa budú dodržiavať termíny ktoré sú dané na danej stavbe . Možnosť platového a kariérneho rastu . Pracujú sa Týždňovky od pondelka do piatku ubytovanie a cesta hradená zamestnávateľom . Pracovný odev a taktiež OOPP zabezpečí firma.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho týmu skúsených stavbárov ktorý majú skúsenosti s tesárskymi , železiarskymi a betonárskymi prácami a taktiež s murárskymi prácami .
Hľadáme pracovníkov ktorý sú zodpovedný a spoľahlivý .

-ubytovanie a cestovné hradené zamestnávateľom
-pracovný odev a taktiež OOPP zabespečí firma

Prosíme v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte mailom na [email protected] alebo telefonicky na mobil 0903992041 v čase od 8:00 - 16:00 hod .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Firma MiStav SK s.r.o. sa zaoberá realizáciou stavebných, montážnych a železiarskych prác. V oblasti energetických stavieb rekonštrukciou a výstavbou nových rozvodní po celom území Slovenska. Budovaním a rekonštrukciou priemyselných budov. Líniové stavby.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte mailom na [email protected] alebo telefonicky na mobil 0910 144 373.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3932284  Dátum zverejnenia: 11.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac