Tesárske a Železiarske práce SR

MiStav SK s. r. o.

Kysucké Nové Mesto, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, okres Kysucké Nové Mesto, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tesárske a Železiarske práce na celom území v Slovenskej Republike.
Práca je turnusová , ten kto býva blízko stavby môže aj každý deň dochádzať.
Pracuje sa 10 dní v práci a 4 dni doma. Po prvom turnuse možnosť požiadať o zálohu. Ubytovanie a cesta hradená zamestnávateľom .
Do práce sa chodí firemním autom.
Hodinova mzda je 5 eur , pri odrobeni celého mesiaca plus 20 centov k hodinovej mzde prémia za 100% dochádzku.
Odborná zručnosť v danom obore aspoň rok prax.
Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

Ďakujem

S pozdravom
MiStav SK s.r.o.

Pri 100% dochádzke 20 centov na hodinu navyše.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať na tel. 0903992041

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy

Zodpovednosť .
Chuť pracovať .

Firma MiStav SK s.r.o. sa zaoberá realizáciou stavebných, montážnych a železiarskych prác. V oblasti energetických stavieb rekonštrukciou a výstavbou nových rozvodní po celom území Slovenska. Budovaním a rekonštrukciou priemyselných budov. Líniové stavby.
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte mailom na [email protected] alebo telefonicky na mobil 0910 144 373.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3197031  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500