Pekár - Pekárka

Mise en place s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
860 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná zmena: 1 týždeň nočné + 1 týždeň denné striedavo

Vykonávanie pekárenských prác:

Príprava, výroba - miesenie a rozdeľovanie cesta a plniek do výroby, pečenie
Meranie a váženie používaných ingrediencií a sledovanie stavu zásob.
Dodržiavanie stanovených postupov výroby pekárskych výrobkov.
Kontrola kvality používaných surovín a hotových výrobkov.
Obsluhovanie a základná údržba pekárskych strojov a zariadení.

Malý kolektív, príjemné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

Manuálna zručnosť
Cit pre detail
Samostatnosť
Spoľahlivosť

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je výroba pekárskych a cukrárenských výrobkov.
Ponúkame našim zákazníkom pekárenské výrobky, a to chlieb, bežné a jemné pečivo. Naše chleby sú úplne prírodné, kváskové bez pridania umelých prísad.

Koncept prevádzky je zameraný na tom, aby výroba bola viditeľná pre zákazníka a priestory by poskytli aj možnosť posedenia. Ku pečivu ponúkame rôzne nápoje, ako napríklad kávu, čaj a limonády.
ID: 3988110  Dátum zverejnenia: 31.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac