Pracovník obchodného miesta Allianz-Aupark Bratislava

Miroslava Sitárová s. r. o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
1 000 - 2 500 EUR/mesiac- štvrťročné bonusy (333 eur - 999 eur) - ročné bonusy (800 - 2200 eur) výška bonusov podľa pracovného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov do agentúrnej kancelárii Allianz-Aupark
v Bratislave.

Chceš si budovať vlastnú kariéru, posunúť sa pracovne ďalej?

Jednotka na trhu hľadá do svojho tímu kolegu, ktorý vykonáva činnosť na základe zmluvy o obchodnom zastúpení pre Allianz - Slovenskú poisťovňu. Živnosť nie je potrebná.

Tvojou náplňou práce bude:
- aktívne oslovovanie nových a zverených klientov
- poskytovanie starostlivosti o zverených klientov
- dojednávanie poistných produktov ocenených zlatými mincami
- podávanie informácii klientom o produktoch spoločnosti
- preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov

- fixná mzda na 1 rok od 1000 eur do 2500 eur.
- možná dohoda vyššieho fixu pre uchádzačov so skúsenosťami v poisťovníctve a bankovníctve
- po splnení podmienok, pridelenie existujúcich klientov spoločnosti
- flexibilný pracovný čas.
- zľavy na firemné produkty Allianz SP
- atraktívny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
- kvalitné vzdelávanie počas celej kariéry
- pomoc pri tvorbe vlastnej databázy klientov
- osobnostný a kariérny rast
- možnosť účasti na firemných dovolenkách a akciách
- byť súčasťou najväčšej a najdôveryhodnejšej poisťovne na Slovensku

Informácie o výberovom konaní

výberové kolá dve,
životopis v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, poisťovníctvo, bankovníctvo, priamy predaj, práca s klientami

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

komunikatívnosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, chuť vzdelávať sa, práca v tíme, férovosť,

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.
ID: 4511860  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac