Obchodný/á manažér/ka / obchodný/á reprezentat/ka

Miroslava Mrlláková

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 700 EUR/mesiacVďaka transparetnému odmeňovaniu získate možnosť neobmedzeného mesačného príjmu. Bude záležať hlavne na vašich ambíciách, flexibilite, šikovnosti a schopnosti skĺbiť pracovný a súkromný život.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie pobočky
- výber nových spolupracovníkov
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- tvorba elitných finančných plánov
- prezentácia finančných riešení našim klientom
- online stretnutia s klientmi a vybavovanie ich potrieb a požiadaviek
- komunikácia, starostlivosť a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov so zákazníkmi

- atraktívne pracovné prostredie
- možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojho príjmu
- flexibilný pracovný čas
- zhruba 80 - 90% pracovnej náplne viete vyriešiť online z pohodlia domova
- bezplatný vzdelávací kurz pre nových spolupracovníkov
- ucelený koncept vzdelávania a osobnostného rozvoja
- zvyšovanie kvalifikácie v odbornej a osobnej sfére
- zmluvne garantovaný kariérny postup
- pridelenie osobného kouča, ktorý vás bude sprievádzať vašou kariérou
- finančné nároky pri invalidite, úmrtí a odchode na dôchodok
- 50 ročné know-how úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- dovolenkovo - motivačný program pre najlepších spolupracovníkov

Ak Vás ovplyvnila súčasná kríza a hľadáte nové povolanie, prípadne potrebujete zmenu, zašlite nám svoj životopis s fotkou.

Následne Vás budeme kontaktovať s termínom pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- ambícia vytvoriť dlhodobé hodnoty pre ľudí
- slušné a príjemné vystupovanie a komunikácia
- schopnosť získať si dôveru v tíme a u klientov
- ochota pracovať na svojom rozvoji a orientácia na výsledky
- dobrý image

Materská spoločnosť OVB Holding AG vznikla v roku 1970 v nemeckom Kolíne. Odvtedy sa vypracovala na jednu z popredných spoločností v oblasti finančného sprostredkovania v Európe. Má zastúpenie v 15 európskych krajinách a je tak jediným poskytovateľom finančných služieb, ktorý pôsobí v celej Európe. Široké európske pôsobenie stabilizuje výkonnosť a otvára rozmanité príležitosti rastu.

Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 1993. Jej úsilie sa sústreďuje na dlhodobé, komplexné finančné sprostredkovanie so zameraním na klientov. Úspešný vývoj je založený na obchodnom modeli, ktorý v rámci takzvanej Allfinanz koncepcie sprostredkovateľských služieb sústreďuje pozornosť na priania a ciele svojich klientov.

Zároveň poskytuje našim finančným sprostredkovateľom spoľahlivý rámec pre ich samostatnú podnikateľskú činnosť v kariérnom systéme. Z dôslednej orientácie na klientov pramení ich spokojnosť, vernosť a ochota odporúčať naše služby aj ďalším ľuďom.
ID: 4060707  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac