Administratívny pracovník, klientský špecialista, Allianz a.s., Miroslava Kopáčiková - R11 Allianz SNV

Miroslava Kopáčiková s. r. o.

Duklianska, Spišská Nová Ves, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacBližšie informácie na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si technický/ekonomický typ a bavia ťa čísla?
Máš veľké sny, ale vo svojej práci nedostávaš možnosť ich realizovať?
Rád komunikuješ s ľuďmi a vieš zvládať prípadné odmietnutia?

Ak áno, jednotka na trhu hľadá do tímu finančného konzultanta, predmetom činnosti ktorého je výkon finančného sprostredkovania v zmysle zákona č. 186/2009 Z.z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení, pričom ide o podnikateľskú činnosť.

Ak sa staneš súčasťou tímu Elitnej siete, tvojou náplňou práce bude:
• aktívne oslovovanie nových a zverených klientov
• poskytovanie starostlivosti o zverených klientov
• dojednávanie poistných produktov ocenených zlatými mincami
• podávanie informácii klientom o produktoch spoločnosti
• preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov

Čo ponúkame
• atraktívny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
• kvalitné vzdelávanie počas celej kariéry
• pomoc pri tvorbe vlastnej databázy klientov
• po splnení produkčných podmienok, možnosť prideliť už existujúcich klientov
• štvrťročné bonusy v závislosti od pracovného výkonu
• osobnostný a kariérny rast
• možnosť účasti na firemných dovolenkách a akciách
• byť súčasťou najväčšej a najdôveryhodnejšej poisťovne na Slovensku
• časovú flexibilitu
• príspevok na výpočtovú techniku
• silná podpora back-office

Informácie o výberovom konaní

Po zaslaní životopisu Vás budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na kandidáta
• min. SŠ vzdelanie s maturitou
• dôveryhodnosť
• prax na predajnej pozícii výhodou
• schopnosť samostatne riešiť požiadavky klienta
• manažérske skúsenosti sú vítané
• výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
• dobrá znalosť práce s PC (MS Office)

Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s.
Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov.

Kontakt

ID: 4709421  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac